Kobieta|BIZNES|PODRÓŻE

O mnie

Jestem spełnioną kobietą, żoną i mamą, która zarządza 100 pracownikami, 5 firmami i fundacją. Jednak moją pasją jest także mentoring oraz tworzenie inspirujących treści. Jestem autorką książki „Podręcznik Liderki” oraz prowadzę szkolenie „Biznes na obcasach”.

Co roku wydaję „Kalendarz dobrych dni”, który stanowi niezbędnik dla każdej zorganizowanej bizneswoman. Moją misją jest nauka tego, jak łączyć życie zawodowe z prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci, jak znaleźć przestrzeń tylko dla siebie i odnaleźć równowagę. Dołącz do mnie na tej niezwykłej podróży samorozwoju i spełnienia!

Moja historia

Jestem praktykiem życia, który z własnego doświadczenia wyciągał nauki, uczył się na błędach, upadał i wstawał, by pójść dalej. Mam 38 lat i za rok rozpoczynam życie rentierki, gdzie to moje aktywa i firmy pracują na mnie, pozwalając mi cieszyć się wolnością finansową.

Jednak moje spełnienie nie ogranicza się tylko do sukcesu finansowego. Dbam również o swoje zdrowie i ciało, uśmiechając się do siebie w lustrze z miłością i wdzięcznością. Jako żona cudownego męża, wspólnie pielęgnujemy nasze uczucie, chodząc na randki i wyjeżdżając na wakacje we dwoje.

Jestem również mamą 2 dzieci i wychowuję razem z mężem łącznie 4 dzieci, co sprawia, że nasze życie jest pełne radości i miłości.

Przez większość mojej kariery zawodowej działałam w obszarze bankowości, ale obecnie współtworzę dwie firmy: sieć placówek bankowych oraz ogólnopolską strukturę doradców ds. energii odnawialnej. Moją pasją jest wspieranie kobiet, aby były pewne siebie, przedsiębiorcze i spełnione. Realizuję te cele poprzez kurs „Biznes na Obcasach”, Kalendarz Dobrych Dni oraz książkę „Podręcznik Liderki”.

Moja głowa i serce są otwarte na kolejne wyzwania, a ja zapraszam Cię do dzielenia się tą podróżą ze mną!

Moje sukcesy

Dla mnie największym sukcesem jest to, że nie przestałam walczyć o życie, które zawsze chciałam prowadzić – pełne pasji, miłości i spełnienia. Często powtarzam, że wszystko można osiągnąć, ale po kolei, krok po kroku.

Skończyłam studia prawnicze – to było moje marzenie. Wyszłam za mąż za mężczyznę mojego życia, z którym mam dwójkę wspaniałych dzieci. Prowadzę firmę, pracując z ludźmi, których naprawdę uwielbiam. Nasza współpraca opiera się na zaufaniu, zaangażowaniu i lojalności.

Mieszkamy teraz w domu pod lasem, blisko morza, po przeprowadzce z Opolszczyzny na Pomorze. Dzięki temu mamy możliwość cieszyć się przyrodą i spokojem

Co jest dla mnie najważniejsze?

Cieszę się, że mam bliskie relacje z rodziną, która jest dla mnie niezastąpionym wsparciem. Razem spędzamy święta i podróżujemy, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Mam również wspaniałych przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć. Razem celebrowaliśmy sukcesy, spędzaliśmy czas i zwiedzaliśmy świat.

Najważniejsze jednak jest to, że jestem zdrowa i dbam o siebie tak, jak o najważniejszą osobę na świecie. Wiem, że wiele osób na mnie polega i dla nich jestem ważna.

Dziś trudno mi wybrać jeden sukces, bo sukces to dla mnie możliwość życia zgodnie z moimi zasadami, w otoczeniu bliskich mi osób, i robienia tego, co naprawdę kocham. Sukces to dla mnie życie, które przekracza nawet moje najśmielsze marzenia.

Chcesz poznać pierwszy fragment książki?

Bądź gotowa na przyjęcie inspirujących narzędzi i wskazówek, które pomogą Ci rozwijać się jako liderka. Zapisz się już teraz, aby jako pierwsza otrzymać fragment książki „Podręcznik liderki”!